Mám doma kino

27. duben 2007 | 21.57 | | autor: ohneta
Tak se mě před 10 dny pokazil můj né moc starý crt monitor. Jaksi vyhasl a vůbec nezářil. Nastala otázka, jakou za něj zvolit náhradu. Začalo mě tím nekonečné brouzdání po netu, a hledání kousku, který by staříka nahradil a padl mému oku. Největší dilema bylo, jakou zvolit velikost. 17" jsem zavrhl, to bych se vrátil zpět, v úvahu připadala 19", ale nabízely se i další lákadla.

Nakonec mě zlákal jeden větší kousek. Napřed jsem se rozmýšlel mezi 19" a 20", ale nakonec jsem zvolil 22" lcd. Objednal jsem ho tedy na jednom internetovém obchodě, název nebudu uvádět, za reklamu mě neplatí. Mimochodem, banner toho obchodu můžete spatřit na úvodní stránce :). Objednáno, ted jen zbývá čekat, kdy mě ho dovezou.
Dnes mě ho přivezli, k mé smůle dopoledne, kdy jsem nebyl doma, ale v práci. Sic není moc těžký, ale pronese se, obzvlášť když musíte táhnout i kolo. Venku pařák, jak v pravém létě, přišel jsem dom spocený jak kráva. Ani jsem se nepřeslíkal, hořel jsem samou nedočkavostí. Rozškubal jsem krabicu a vrhl se na obsah. K mému údivu byl celý, neporušený. Obrazovka velká jak sněhová lopata, nemůžu si na ni zvyknout. Ale ten obraz, ten se nedá s dřívějším monitorem srovnat. Mrkl jsem na fotky z Davidovy svatby, která byla v ZOO Lešná a musím se pochválit že se mě povedly. Nebo že by to bylo tím lcd?


obrazek
Acer AL2216W


obrazek
ZOO Zlín

obrazek
Vozka s koňmi

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Mám doma kino ivana* 27. 04. 2007 - 23:11