Blogy

1. červen 2007 | 10.45 | | autor: ohneta
Tak se nám počet blogů na píše pěkně rozrostl. Podrobnější info by mohl poskytnout admin. Určitě z toho má radost. Bohužel, těch skalních pisatelů, kteří tu jsou od založení systému, nebo těsně po něm tady asi moc nenajdeme. Ale možná se mýlím, znám jen ty, kterých čtu blogy.
Asi nejvěrnější přispivatelkou je naše Kobliha. Tuším, že ta tady už byla přede mnou a činí se doposud. Jde vidět, že i rostoucí bříško ji nebrání ve psaní. Snad by ji admin mohl i přidělit inventární číslo. Její blog čtu velmi rád, a líbí se mi tam snad všechno. Dalším zpestřením píše je určitě Ivana. Sice má v názvu blogu nudu, ale určitě se při čtení jejího zápisníku nudit nebudete. Teď momentálně si Ivana doma zřizuje malou soukromou ZOO zahradu. Jen nepíše, kdo se ji bude o zvěřinec starat, jak pojede na prázdniny do ČR. Dalším letitým přispivatelem je Jirka z Motivace. Popravdě řečeno, jeho blog nečtu, ale vím že pořád píše. Tím neříkám, že je špatný, naopak určitě si své čtenáře najde. Další přispivatelkou je Wendy, která si vzala na mušku muže. Ne neděste se, nic proti nám nemá, jen popisuje muže jak je vidí svýma očima a myslím že v mnoha věcech má pravdu. Jen se nám to těžko přiznává. Dřív se tu ještě vyskytoval Tenisák, ten ale už působí jinde a jeho stránky pravidelně navštěvuju. No a Varner, bůhví kde tomu je konec.
Snad jsem na někoho nezapomněl. Nejdéle je tu logicky admin, který se o nás všechny pečlivě stará. Za to mu musíme poděkovat. Děkujeme. No a jak jsem psal ze začátku, přibyla spousta blogů nových, které se staly úspěšné. Aspoň podle statistik se k úspěšným můžou řadit. Každý z nás si určitě najde ten svůj blog, na který rádi zajdem. Osobně dávám přednost blogům, které jsou psány takovým odlehčeným a pohodovým stylem. Články jsou o něčem a zároveň o ničem. Zkrátka takové oddechovky, které čtete s úsměvem na tváři. Rozhodně nenavštěvuju blogy -náctiletých. Ne že bychměl něco proti, to ne, ale články a fotky jejich oblíbenců, které jsou součástí většiny jejich blogů mě nezajímají. Neříkám, že je to všude stejné ale ve většině případů vidité jen Tokio Hotel, obrázky medvídků a bůhví čeho ještě. Ale každý píšem o tom, co je nám blízké a nikdo nás nenutí chodit na blogy, které nám nic neříkají.
Proto pište dál, pište to co chcete a věřte že každý blog si své čtenáře najde.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Blogy bára 01. 06. 2007 - 16:01
RE(2x): Blogy honza* 01. 06. 2007 - 22:03
RE: Blogy ivana* 01. 06. 2007 - 19:06
RE(2x): Blogy honza* 01. 06. 2007 - 22:04
RE(3x): Blogy ivana* 01. 06. 2007 - 23:20
RE(4x): Blogy honza* 01. 06. 2007 - 23:26