Chcete pohádku?

2. červen 2007 | 09.53 | | autor: ohneta

Bylo to už dávno, kdy se v jednom strašně velkém a hlubokém lese narodilo malé děťátko. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se dítě nenarodilo jedné huňaté medvědici a jednomu postaršímu medvědovi. Nebylo to medvídě, jak by si každý myslel, ale normální člověčí dítě. Bylo malinkaté, schovalo by se i za ten nejmenší pařez, jakých je v takovém lese bezpočet.

Zprvu byli oba dva medvědí rodiče z takového potomka zaskočeni, protože když byla matka medvědice naposledy u gynekologa, vyšetření na ultrazvuku neukázalo žádnou neobvyklost. Na fotce, kterou ji pan doktor vytiskl se v jejím lůně krčilo do klubíčka zcela normální nefalšované medvídě. Dokonce i věděla, že to bude chlapeček, na obrázku byl jeho pindík k nepřehlédnutí. Po počátečním šoku, kdy taťka medvěd dělal porodního asistenta a úspěšně přestřihl pupeční šňůru, oba dva zvířecí rodiče přepadl ohromný pocit radosti z jejich prvního a tak vytouženého potomka. Vždyť se mamce medvědici povedlo otěhotnět snad až na devátý pokus. Zprvu se o dítě pokoušeli klasickou cestou a po mnoha neúspěšných pokusech se obrátili na odborníky. Ano, jak asi tušíte, medvědice podstoupila řadu pokusů o umělé oplodnění u světoznámého odborníka doktora Housky.

ylo to už dávno, kdy se v jednom strašně velkém a hlubokém lese narodilo malé děťátko. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se dítě nenarodilo jedné huňaté medvědici a jednomu postaršímu medvědovi. Nebylo to medvídě, jak by si každý myslel, ale normální člověčí dítě. Bylo malinkaté, schovalo by se i za ten nejmenší pařez, jakých je v takovém lese bezpočet.

Zprvu byli oba dva medvědí rodiče z takového potomka zaskočeni, protože když byla matka medvědice naposledy u gynekologa, vyšetření na ultrazvuku neukázalo žádnou neobvyklost. Na fotce, kterou ji pan doktor vytiskl se v jejím lůně krčilo do klubíčka zcela normální nefalšované medvídě. Dokonce i věděla, že to bude chlapeček, na obrázku byl jeho pindík k nepřehlédnutí. Po počátečním šoku, kdy taťka medvěd dělal porodního asistenta a úspěšně přestřihl pupeční šňůru, oba dva zvířecí rodiče přepadl ohromný pocit radosti z jejich prvního a tak vytouženého potomka. Vždyť se mamce medvědici povedlo otěhotnět snad až na devátý pokus. Zprvu se o dítě pokoušeli klasickou cestou a po mnoha neúspěšných pokusech se obrátili na odborníky. Ano, jak asi tušíte, medvědice podstoupila řadu pokusů o umělé oplodnění u světoznámého odborníka doktora Housky.....

Pokud chcete číst dál tak pokračování nejdete tady


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Chcete pohádku? tenisák 02. 06. 2007 - 18:52
RE(2x): Chcete pohádku? honza* 02. 06. 2007 - 22:57
RE(2x): Chcete pohádku? lukáš 03. 06. 2007 - 12:17
RE(3x): Chcete pohádku? honza* 03. 06. 2007 - 23:18
RE(4x): Chcete pohádku? lukáš 04. 06. 2007 - 16:50
RE(5x): Chcete pohádku? honza* 04. 06. 2007 - 16:54