Dodatek pracovní smlouvy

23. červenec 2007 | 10.18 | | autor: ohneta
Dostal se mi do ruky nový dodatek pracovní smlouvy. Celou noc jsem nespal, protože jsem se rozmýšlel, zda ho mám podepsat.

1. Dny nemoci
Už nejsme ochotni déle akceptovat potvrzení od lékaře, že jste práce neschopni, protože když jste schopni zajít k lékaři, tak jste schopni dojít i do práce.
2. Chirurgické zákroky
Veškeré operace jsou v době, kdy jste zaměstnaní u naší firmy, zakázané! Přijali jsme vás jako celého (neporušeného) člověka. Nechat si něco odstranit je bráno jako hrubé porušení pracovní disciplíny.
3. Volné dny
Každý zaměstnanec má právo na 104 volných dnů za rok. Tyto se budou nazývat soboty a neděle.
4. Absence z důvodu vlastního úmrtí
Tato absence vám bude omluvena pouze za předpokladu, že naši firmu uvědomíte nejméně 14 dnů předem, jelikož jste povinni zaškolit svého následníka
5. Návštěva toalety
Návštěvu na toaletách je třeba řídit dle abecedního pořádku. Například všichni zaměstnanci začínající na písmeno "A" půjdou na toaletu mezi 8:00 až 8:20 hodinou, písmeno "B" 8.20 až 8.40 hodinou atd. Pokud to nestihnete v uvedeném čase, musíte počkat do druhého dne nebo si vyměnit "časenku" s jiným zaměstnancem. Toto musí být písemně povoleno od vedoucích obou zaměstnanců. Kromě toho jsou stanoveny pouze 3 minuty na použití toalety. Po uplynutí limitu se ozve alarm, toaletní papír se ukryje a otevřou se dveře
6. Přestávka na oběd
Hubení zaměstnanci dostanou na oběd 1 hodinu, protože se potřebují více najíst, aby lépe vypadali. Zaměstnanci s přiměřenou váhou dostanou na oběd 30 minut, to stačí, aby si váhu udrželi. Tlustí zaměstnanci dostanou na oběd 5 minut, to jim úplně stačí na vypití odtučňovacího koktejlu a spolknutí tabletky se stejným účinkem
7. Kodex oblékání
Doporučujeme, aby zaměstnanci chodili oblékáni přiměřeně svému platu. Pokud u vás uvidíme značkové oblečení, usoudíme, že jste na tom finančně dobře a nepotřebujete zvýšit plat.
Děkujeme vám za loajalitu vůči naší firmě. Jsme tu na to, abychom zabezpečili pozitivní zaměstnanecké ovzduší. Proto jakékoliv stížnosti, otázky, komentáře, nezdary, očekávání a obvinění směrujte jinde.
Přejeme Vám příjemný den!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Dodatek pracovní smlouvy tenisak* 23. 07. 2007 - 10:30