Paranoidní Keigi, aneb vykolejená tramvaj

21. září 2007 | 11.33 | | autor: ohneta
V poslední době se roztrhl pytel kolem několika osob působících zde na píše.cz. Každý obviňuje každého z nějaké nekalé činnosti, dokonce i z chudoby. To je citové vydírání!!! Dotyčný styď se!!!.
Tak abych to vzal popořádku. Na blogu nevyzpytatelného Keigiho se objevila další zpráva jeho pochybné agentury. Myslím, že nemá cenu na takové zprávy ani reagovat, protože to je plýtváním drahoceného místa na serveru. Ale pár poznámek si neodpustím. Fotografie Ohněty věšící své diplomy po lese je holý nesmysl. Je to další pokus rýžového teroristy o odpoutání pozornosti od své osoby. Každý průměrně inteligentní občan téhle republiky musí poznat, že fotografie prošly přes program Photoshop, který Keigi dostal darem od firmy Čínská rýže s.r.o. Že Keigi používá rýži jako nástroj moci a že ve skutečnosti není mužem, ale ženou svědčí i mail, který naše agentura obdržela z removovaného zdroje, který si ovšem přál zůstat v utajení. Obsah mailu v plném znění si můžete hned přečíst:
Ahoj Ohneto,
podle znamych informaci keigi pusobi na internetu znacne skody a snazi se navic nalakat mlade muze do sve nove vznikajici armady. Pouziva k tomu nepripustne postupy, mezi ten nejhorsi se radi je vymyslena identita: www.Lide.cz/Keigi.cler

Dalsi, obzvlaste zavrzeni hodne, aktivity jsem objevil i na strankach http://imdb.com/name/nm0557915/ kde pod jmenem "Keigi Masuda" pise revoucni hry na svrzeni Vaclava Klause pro jeho nazory na ekologii.

Spoleham na tebe.

Dále dnes Český rozhlas 1 Radiožurnál přinesl šokující zprávu, o které už informoval jeden kolega na svých stránkách. Jedině Ohnětatass vám ji přináší v původní zvukové podobě!!! Zvýšenou pozornost věnujte první a poslední zprávě. Zprávu si můžete poslechnout zde.
Poslední zpráva dnešního vydání, je neméně důležitá, ba i závažnější než si všichni myslíme. Jistě jste již slyšeli o vykolejené tramvaji v centru Prahy. A Ohnětatass zná i viníka!!! Není jim nikdo jiný než Tenisák. Hrůznější na zjištění je, že se svým činem veřejně chlubí na svých stránkách a dokonce zveřejnil i video z celé havárie. Kam se na něj hrabou zoufalé činy Keigiho o nadvládu nad celým světem. Tahle kauza rozpoutaná neznámými individui má jen jediného nevinného. A tím je Ibu Ohněta, který si nepřeje nic jiného, než jen světový mír.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší