Láska kvete v každém věku?

1. říjen 2007 | 11.53 | | autor: ohneta
Předem se omlouvám za zkopírovaný článek. Originál najdete na novinkách.cz. Ale nedalo mi to, musel jsem to zde dát. Takže.

Temperamentní seniorka Adelfa Volpesová svým způsobem pobouřila statisíce lidí, kteří se o svatbě dozvěděli. Dvojnásobným způsobem je ale popudil její nastávající manžel, který je o 58 let mladší. Reinaldo Waveqche však odmítá nařčení, že vše dělá pro peníze. Po obřadu v Santa Fe novinářům řekl, že měl vždy rád zralé ženy. Tentokrát to už ale trochu přepískl.
"Nestarám se o to, co lidé říkají," s úsměvem na rtech prohlásil čtyřiadvacetiletý Waveqche jen pár chvil předtím, než se svou novomanželkou odjel na líbánky do Ria de Janeira.

Dvaaosmdesátiletá žena vše bere s nadhledem. Na otázky, zda je jejich manželství čistě duchovní, s humorem sobě vlastním odpověděla: "Zrovna teď v tom bude víc."

Novomanželé spolu žili již několik let a svatbou si přáli svůj vztah korunovat. Manžely se stali během civilního obřadu, poté pro novináře pózovali v tamním kostele.

Dle okolí trpí mladík úchylkou, která způsobuje, že ho přitahují starší lidé, tzv. gerontofilií.

Pár tvrdí, že mezi nimi začala kvést láska od doby, kdy bylo Reinaldovi patnáct. Tehdy mu zemřela matka a starat se o něj začala jeho současná manželka. Od puberty u ní obdivuje především její zapálení do života a šmrnc.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře