Jak dostat Pažouta

10. listopad 2006 | 21.22 | | autor: ohneta
obrazekPovedl se mi husarský kousek. Dostal jsem Pažouta. Kdo neví, tak Pažout je můj kamarád Lukáš. Pořád vymýšlí jak mě, nebo ohnětu Davida dostat. Tak jsem dostal já jeho a to mě ohromě těší. Dnes jsem od něj dostal mail, po jehož přečtení sem se 10 minut chechtal.O
co šlo? Asi před dvouma týdnama jsem se nudil na netu a na seznam.cz blikal reklamní banner, že Seznam přijme programátora. Nenapadlo mě nic lepšího než na něj kliknout a vyplnit formulář. Do kontaktních údajů jsem napsal jeho jméno, mail a mobil. Pak klikl odeslat. Samozřejmě že jsem mu odklikal ty nejlepší dovednosti a znalosti programovacích jazyků, které tam byly uvedeny. Taky jsem nezapomněl vyplnit jeho bohatou praxi u renomovaných firem. No a výsledek se po dvouch týdnech dostavil. Dnes mu zazvonil telefon a Pažout se nestačil divit. Shoda náhod tomu chtěla, že byl zrovna pracovně na Slovensku a musel tudíž ještě platit za příchozí hovor. Hned mu bylo jasné, odkud vítr vane. Jsem si vědom toho, že v bzké době můžu čekat od něj nějakou odplatu, ale za tu srandu mě to stálo. Abyste byli v obraze, přikládám mail, který mě napsal.

Zdar pažoute,
tak dneska mě volala slečna nebo paní z nějaké agentury nebo přímo firmy, že jsem jim zaslal životopis.
A protože za tím stojíš ty, jseš mě dlužný za 4 minuty příchozího hovoru na Slovensko, platíš mě kofolu, ty ohněto.

S pozdravem
L.


Až tedy přijde nějaká ta odpata, tak Vás budu všechny informovat, ať se taky pobavíte. Na závěr vám napíšu jednu příhodu, která je možná normální, ale já ju nepochopil. Jel jsem dneska z Malenovic (předměstí Zlína). Vysednu u starého divadla na hlavním tahu Zlína. Je to asi 10 minut pěšky do centra. Zdálky vidím jakousi slečnu nebo co to bylo jak stopuje směrem do Zlína. Říkám si co je to za ohnětku, vživotě jsem nikoho neviděl stopovat skoro v centru města. Kam chce jet, byla by prdel kdyby jenom do centra, říkal jsem si vduchu. Přitom byla vzdálena asi 10 metrů od zastávky trolejbusu. Přicházím blíž k ní, a ejhle. Zrovna se ji podařilo stopnout auto jakýchsi mladíků. Z auta se ozvalo: "Kam to bude slečno?" A odpověď mě zmrazila:" Do centra". Tak to je vrchol, pomyslel jsem si. Někteří lidi jsou zdechlí jít kousek pěšky. Zlín není Praha, tady je všechno blízko. Nu což asi jsu na toto opravdu už moc starý.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře