Ohněta dnes slaví kulatiny - aktualizováno

2. říjen 2007 | 11.47 | | autor: ohneta
Zdá se to být neuvěřitelné, ale v době psaní téhle zprávy svítí na mém počítadle přístupů číslo 9994. Vím, že mnozí z vás už tohle číslo máte dávno za sebou, ale já si ho budu náležitě užívat.
S blogováním jsem začal tuším nějak v červenci minulého roku. Poté, tuším že v listopadu, jsem původní blog z neznámých důvodů smazal. Nevydrželo mě to bez psaní dlouho, asi po týdnu jsem začal znovu. A opět zde na píše. Možná bude některé zajímat, jak jsem se dostal k píše. Nečekejte žádnou senzaci, ani hru osudu. Zkrátka jsem si na nějakém serveru četl jakýsi článek, kde byla kontextová reklama právě na píše.cz. Ze zvědavosti jsem klikl a hned jsem se zde zaregistroval. Matně si vzpomínám, že můj první zapísek byl takové mé představení.
Od té doby uplynulo něco přes rok. Zprvu jsem přispíval jen velmi málo vlastními žblepty, většinou jsem články kopíroval ze zpravodajských serverů. Teď už vím, že to byla blbost. V nynější podobě ohnětovských stránek zkopírovaných článků najdete minimum, troufám si říct, že tak max. 1%. A pokud neodolám, tak na okopírovaný článek patřičně upozorním, aby nedošlo k omylu. Takže tímhle jsem vysvětlil, proč se můj blog nedá číst. Nedozvíte se tu totiž vůbec nic zajímavého, jen samé ohnětovské řeči. Proto taky Ohnětův blok vznikl.
Záměrně tu nepíši žádné peprné zážitky z práce. Ty přijdou, až náš Pavlik zprovozní Přátele. Mimochodem Tenisáku, to je dost dobrý nápad, za který by sis zasloužil metál.
Za tu dobu, co jsem na píše jsem si k němu vytvořil citovou vazbu. Mám tu pár oblíbených blogerů a blogerek, které pravidelně navštěvuji. Na píše se mi libí taková ta, dalo by se říct, rodinná atmosféra. Poslední měsíc tu všichni společně prožíváme porod Koblihy, která nám dělá opravdu velkou radost. Nikdy by mě nenapadlo, že se tolik lidí z blogerského systému bude zajímat a hlavně těšit na mimi kolegyně blogerky. A takových případů je spousta. Není tu žádná konkurenční bitva mezi blogery, kteří by si vzájemně záviděli navštěvovanost svých stránek, každý tu přeje úspěch každému. A to se mi tu líbí.
A co se mi líbí nejvíce? Přístup admina. Prozradím vám tak na 1/3 tajemství, které celé zná jen Kobliha. Vedu si ještě jeden blog na jednom serveru. Ten server má hromadu finančních a ba i technických prostředků, aby mohl systém zlepšovat. Když tam napíši nějaký návrh na zlepšení systému, dostane se mi odpovědi, že by to bylo náročné, nebo že si to napíšou do svých poznámek.A ještě přidají poznámku, že systém se pořád zdokonaluje, přitom žádné zdokonalování není vidět. Přitom ze zkušennosti z píše.cz vím, že by to zas takový velký problém být neměl. Co tím chcu říct? Že náš Pavel se skutečně o nás stará, aby jsme se zde cítili jako v bavlnce. Takový přístup nenajdete na mnoha serverech. Apropo, doufám, že nebude Koblihu nabádat k tomu, aby to prozradila.
Uf, už je to jaksi moc dlouhé. Takže to ukončím a přidávám jeden bonus. Kdo navštíví mé stránky jako desetitisící návštěvník, tak ten dostane diplom :-).
P.S. děkuju všem, kdo mě navštěvují.

AKTUALIZOVÁNO: Vítězem diplomu se stává Tenisák. Sice se o něj nepřihlásil, ale Toplist ho dle IP adresy odhalil.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší