Tvořil jsem titulek

4. listopad 2007 | 19.24 | | autor: ohneta
Potřeboval jsem udělat nový titulek. U Kluka jsem se dočetl, že k tomu používá Photoshop. Zabrousil jsem teda na slunečnice.cz a Photoshop si stáhl. To bylo to nejmenší. To co mě po nainstalování čekalo se dá nazvat horrorem. Když tak přemýšlím, horror je ještě slabé slovo.

První problém nastal ve chvíli, kdy jsem zjistil, že titulku musím dát i nějaký ten rozměr. Jak ho ale zjistím? Jednoduše, stáhl jsem si titulek z blogu Koblihy a ve Photoshopu ho otevřel. Pak už nebyl problém rozměr zjistit. Tak to by bylo. V novém dokumentu jsem vytvořil obdélník požadovaných rozměrů a dlouze se na něj podíval. Co teď? Teď by to chtělo asi nějaké pozadí. Asi půl hodiny jsem zkoumal, jak vložit nějakou barvu na pozadí. Nakonec se podařilo, ale musím ju nějak vypilovat k obrazu svému. Podařilo se, sic nejsem úplně spokojen. Ale já na to nemám nervy.
Napsat do titulku nějaký text nebyl problém, to jsem zvládl hravě. Ovšem co jsem hravě nezvládl, bylo vložení obrázku. Ne a ne přijít na to, jak tam ten obrázek dostat. Jsem zkrátka negramot na takovéto věci. Navíc nemám vůbec žádnou uměleckou fantazii, takže výsledné dílo se rovná malůvce pětiletého dítěte. Až se tu objeví Keigi a dokončí skin Koblihových stránek, tak ho poprosím o profesionální výtvor.
Možná jsem teď někoho zmátl, nejedná se o nový titulek ohnětovských stránek. Ten je Made in Keigi a jsem s ním maximálně spokojen. Jde o titulek na jiné stránky, které časem objevíte. Jestli chcete mé dílo vidět, tak si zapátrejte. Ale nekritizujte, nemusel bych kritiku unést :-).
Teď se jdu najest, nějak mě po tom vytváření vyhládlo. A taky zklidnit nervy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Tvořil jsem titulek kluk* 04. 11. 2007 - 20:13
RE(2x): Tvořil jsem titulek tenisak* 05. 11. 2007 - 00:23
RE(3x): Tvořil jsem titulek pavel 05. 11. 2007 - 07:36
RE(4x): Tvořil jsem titulek ohneta 05. 11. 2007 - 14:35
RE: Tvořil jsem titulek kobliha.. 06. 11. 2007 - 13:56