Tenisákova rozlůčka před zmrazením

2. prosinec 2007 | 15.14 | | autor: ohneta
Dneska Tenisák oznámil světu, že se nechá na padesát dlouhých let zmrazit a že až ho za toho půlstoletí rozmrazí, tak se probudí do lepšího světa. Neberme mu tedy iluze a věřme, že za oněch 50 let bude opravdu líp.

Jako správný kolega mě pozval na rozlůčkový večírek. Konal se v Tenisákově sídle kousek za Prahou. Zprvu jsem myslel, že oslava bude probíhat v nějaké zahradní kůlně, ale opak byl pravdou. Za Tenisákovo venkovské sídlo by se nemusel stydět ani královna Alžběta.

obrazek
Tenisákova rezidence

V 17:00 jsem byl na místě rozlůčkového večírku. Připomínalo mi to pohřební hostinu. Bohužel nesmím zde popisovat, jak vše probíhalo, jsem vázán, tajemstvím. V případě prozrazení bych musel zaplatit celý proces zmrazení pana Tenisáka. Ale jedno si neodpustím, na hostině byly přítomny i dvě černošské striptérky. Tenisák nám všem tvrdil, že jsme v životě nic takového ještě neviděli. A měl pravdu, neviděli. Pominuli to, že z nich byl úplně vyjeven a rozplýval se nad jejich krásou, jevil se celkem v pořádku. Ale o jeho psychyce jsme příchodem oněch striptérek začali pochybovat. Nic horšího jsem v životě neviděl a doufám, že už ani neuvidím!!!

Apropo, před měsícem si dal Tenis tajnou schůzku s Keigim. Od té doby Keigiho nikdo neviděl a neslyšel. Že v tom mají prsty ty tanečnice? A te´d to zmiňované video, tajně natočené na tenisákovém večírku.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře