Zajímavý tip na dárek

11. prosinec 2007 | 11.55 | | autor: ohneta
V předvánoční době máme všichni plnou hlavu toho, co koupit svým nejbližším pod stromeček. Někdo má nápadů spousty a jeho limitem jsou jen finance. Naopak druzí si každoročně lámou hlavu s tím, co koupit.

Kamarád Pažout to vyřešil originálně. Již minulý rok obdaroval svou kamarádku nevšedním dárkem. A letos i své rodiče. Mnohdy udělá takový dárek větší radost, než nějaká hmotná věc za x stovek nebo tisíc korun. O čem mluvím? O karikatuře. Takové ztvárnění osoby, nebo osob v určitých situacích zanechá v obdarovaném člověku dobrý pocit ... snad.
Tenhle tip píšu už ale s křížkem po funuse. Pokud byste o karikatuře uvažovali jako o vánočním dárku, tak máte asi už smůlu. Leda tak na vánoce příští. ale kresba se může darovat i k narozeninám, k výročí svatby, nebo jen tak z lásky. A kde si můžete karikaturu objednat? Pokud nemáte ve svém okolí nějakého známého člověka, který se tomuto "řemeslu" věnuje, můžete zkusit tyhle webové stránky. Na karikatury.sk Vás nakreslí i podle zaslané fotografie. Na stránkách naleznete i mnoho děl z autorovy tužky. Nemusíte se bát ani drahe platby do zahraničí, autor má pro české klienty bankovní účet u tuzemské banky.
Karikaturu si můžete objednat černo-bílou, nebo barevnou. Na výběr jsou i tři formáty od A4 po A2. Výběr je už jen na Vás.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Zajímavý tip na dárek shini 11. 12. 2007 - 16:13
RE: Zajímavý tip na dárek ivana* 13. 12. 2007 - 22:22
RE(2x): Zajímavý tip na dárek ohneta 13. 12. 2007 - 23:14