Dalších 10 litrů proteklo

11. prosinec 2007 | 23.32 | | autor: ohneta
Zdá se to být neuvěřitelné, ba i podezřelé. Jsem člověk, který se chlubí s ostychem, ale tohle napsat musím. Musím i přiznat, že mě to potěšilo. Ještě aby ne, to by udělalo radost každému. Kdo tvrdí opak, tak lže.

Přeci píšem blogy za účelem čtenosti. Je nesmysl si vést blog a nechtít, aby nám na něj někdo chodil. O to víc mě těší postavení mých stránek ve statistikách píše. Ale pro statistiky si tenhle blog nevedu, umístění je jen takový bonus. Abych navázal k té neuvěřitelnosti a podezřelosti. Jak už jsem psal v tomhle článku, Ohnětův blog vznikl v říjnu 2006. Přesně po roce, tedy v říjnu 2007 dosáhl 10 000 návštěvníků. Tím jubilejním desetitisícím nebyl nikdo jiný, než náš velký Tenisák. No a teď máme prosinec, 2 měsíce po dovršení první desetitisícovky a na mém toplistu svítí číslo 19 tisíc a nějaké drobné.
Není to podezřelé? Dnes mě to při pohledu na toplist blesklo hlavou a jal jsem se tedy hledat článek, který jsem napsal na oslavu první desetitisícovky. Prvně jsem hledal v červnovém a červencovém archívu. A jaké bylo mé překvapení, když jsem ho našel až v říjnu. K druhé desetitisícovce mě tedy stačily jen dva měsíce. Fíha, to je tedy fofr.
Jsem si vědom, že největší zásluhu na tomto čísle máte Vy, mí pravidelní čtenáři i ti, kteří sem zabrousí náhodně, nebo jen omylem. Všem patří můj dík, že musí ty mé žvásty překousat :). Tak tedy děkuji za vaší přízeň a do další desetitisícovky zdar.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře