Dítě v garáži

21. prosinec 2007 | 17.33 | | autor: ohneta
Včera jsem v televizních novinách shlédl reportáž, nad kterou jsem jen nevěřícně kroutil hlavou a o dotyčné osobě si myslel něco o hovězím dobytku. Ale i ta kráva by se o své tele postarala líp, než ta "máma" s opravdu inteligentním uvažováním.

Oč se jedná? V jednom pražském nákupním centru objevila hlídací služba v podzemním parkovišti plačící dítě zavřené v autě. Podle parkovacího lístku bylo dítě v autě zavřené asi 2 hodiny. A to jenom v tričku a bez botiček, či snad dokonce i bez ponožek. Nejprve se hlídači snažili vyvolat majitele vozidla rozhlasem podle SPZ. Když na opakované výzvy nikdo nereagoval, rozhodli se přivolat na pomoc Policii ČR. Po jejím příjezdu strážníci rozbili okýnko auta a podchlazené dítě vytáhli. Přivolaná záchranka si ho hned odvezla do nemocnice. Matka dítěte se k vozu dostavila až hodinu poté, něco málo před 21. hodinou. Nakupovala tedy celé 3 hodiny !!! Prý výzvu slyšela, ale jelikož si nepamatuje spz svého vozu, tak na ni nereagovala.

Tak to se mi snad jenom zdá. Může být někdo tak blbý a nezodpovědný, aby tohle udělal? A kor matka a v 35 letech? Nezlobte se na mně, ale ta ženská to nemůže mít v hlavě v pořádku. Být jejím chlapem tak jí snad dám přes čuňku a to jsem zapřísáhlým odpůrcem mlácení ženských. Ale tohle by mne snad ospravedlnilo. Možná lepším řešením by bylo, ji zavřít nahou na stejnou dobu do toho samého auta a do té samé garáže při stejných klimatických podmínkách. A na kapotu dát nápis Nepotřebuji pomoc, jsem totiž hloupá matka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Dítě v garáži hablina 21. 12. 2007 - 22:37