Návod na použití editoru

11. leden 2008 | 10.34 | | autor: ohneta
Všechny články k problematice komunitních triček naleznete v rubrice Trička píše.cz. Zde přináším stručný návod, jak s editorem pracovat. Návod je možno i stáhnout z web ftp.

Návod na vytvoření vlastního trička

1. vyberte si tričko z nabídky

2.klikněte na Upravit on-line

3. otevře se vám editor, kde si můžete vlastní tričko upravit podle vlastních představ

Práce v editoru:

Editor je rozdělen na 3 části. V levé části jsou tlačítka, pomocí kterých můžete "hýbat" objektem, který si na tričko nanesete. Můžete ho přesouvat zleva doprava, nahoru, dolů, nebo ho centrovat na střed trička. Po najetí kurzoru myši na tlačítko se objeví kontextová nápověda.

Dále v levé části vás editor informuje, jaký je zvolen font písma a jeho barva.

Prostřední část editoru je tvořena náhledem trička. Po levé straně trička je svisle umístěno 6 tlačítek. Pomocí těchto tlačítek vytváříte tričko. Tlačítkem Strana se přepínáte na přední a zadní část trika. Barva znamená změnu barvy, logické. Kliknutím na tlačítko Text vytváříte vlastní potisk trika. V levém dolním rohu editoru si následně můžete změnit font písma. Pokud chcete zvětšit, či naopak zmenšit text, provedete to pomocí šipek v levé části editoru.

Nezapomeňte si zvolit velikost trika!!! Vynechal jsem tlačítka Obrázek a Vlastní. Pomocí těchto tlačidel si můžete na tričko nahrát obrázek, který je v nabídce e-shopu. Pomocí tlačítka Vlastní můžete přidat obrázek z vlastní sbírky, avšak pro tuto možnost musíte být v e-shopu registrovaní. A ještě jedno upozornění. Čím víc potisku zvolíte, tím se i zvyšuje cena trika, která se ukazuje pod trikem. Máte neustále přehled o tom, kolik za tenhle svršek zaplatíte.

A konečně tu máme třetí část editoru umístěnou vpravo. Zde si můžete vybrat z několika modelů trik. V nabídce jsou trika pánská, dámská i dětská. Pro fajkšmekry je k dispozici i spodní prádlo, takže si můžete pořídit komplet oblečení s vašim oblíbeným motivem. Výběrem trička byste měli jeho úpravou začít. Když to shrnu, tak první krok k pořízení trička je jeho výběr, pak úpravy a nakonec potvrzení koupě stisknutím tlačítka Koupit.

Upozornění: trika si objednáváte přímo u dodavatele. Doporučuji si trika upravit dle vlastního vkusu. Ve výsledné ceně není započítáno poštovné a balné.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

Komentáře