Napiš Ježíškovi

11. prosinec 2006 | 00.11 | | autor: ohneta
Víte, co si přát k Vánocům? Tak to ještě pro jistotu sdělte jak Ježíškovi, tak svému okolí. Protože je Ježíšek tuze zaměstnán plněním přání lidem z celého světa, bude jistější, pokud své přání zašlete také někomu ze svých blízkých. Zvýšíte šanci, že se vaše přání opravdu splní.

Tak například, každý zájemce si do systému na stránkách MilýJežíšku.cz vloží svůj seznam přání, který se rozešle na e-mailové adresy jeho příbuzných a přátel. Ti si pak na stránkách "rozeberou", co každý dotyčnému koupí. Rozhodnete-li se některé přání splnit, kliknete na odkaz Chci splnit toto přání. Objeví se formulář, do kterého napíšete své jméno, kliknete, že jej chcete splnit a můžete připojit i nějakou poznámku.

obrazek

Uživatel systému MilyJezisku.cz tak dostane přesně to, co chce a žádný dárek nedostane dvakrát, zároveň ale až do poslední chvíle neví, jaké dárky a od koho dostane. Také na serveru Ježíšek.cz můžete psát do knihy přání o své dárečky. Třeba se vám přáníčko vyplní.

obrazek

Společnost Tesco vytvořila pro své zákazníky speciální vánoční přílohu. V jejím rámci naleznete možnost napsat Ježíškovi. Jako dáreček si však můžete vybrat pouze zboží ze sortimentu tohoto řetězce. Pokud však vaši blízcí nakupují právě v Tescu, tak formulář vyplňte, protože by se mohl hodit. Stačí zadat váš e-mail a jméno, e-mailovou adresu příjemce, vzkaz a potom můžete vybírat ze seznamu dárků.

Vánoce nejsou jen o dostávání dárků. Stejnou radostí, jakou je dárek dostat, je i dárky rozdávat. Pokud jste stejného názoru, zkuste službu Dopis od Ježíška. Pokud tápete a nevíte, co komu koupit, zkuste využít této služby. Při použití služby nepíšete nikomu, že od něj chcete dárek. Nepíšete žádný seznam dárků, které byste rádi dostali. Ale naopak se snažíte přes tuto službu dát vědět, že byste někomu chtěli udělat radost. Většina dárků se dnes rozdává po předchozí domluvě. Tím Vánoce ztrácí kouzlo očekávání, co asi bude pod tím stromečkem letos. Už jste předem domluveni a nebude to žádné překvapení. Pokud byste to chtěli udělat letos jinak, zkuste využít této služby.obrazek


Tip na netradiční dárky

A závěrem bychom vám chtěli dát tip na web, kde se nacházejí netradiční dárky. Jestliže tedy i vy rok co rok přemýšlíte nad originálním dárkem, kterým své blízké potěšíme nejvíce a nakonec jim stejně darujete všední věci, zkuste to letos jinak. Pokud chcete obdarovanému u vánočního stromečku vykouzlit úsměv na rtech a rozzářit jeho oči radostí z překvapení, darujte mu originální netradiční adrenalinový zážitek. Vybrat lze však i dárky plné odpočinku a relaxace jako: lázeňské pobyty, speciální pobyty v lázních či thajské masáže. Vaši blízcí budou mít nejen radost z dárku, ale i následujícího velice příjemného zážitku. Co třeba zkusit zorbing, bungee jumping, let stíhačkou, let větroněm, vznášedlo, pobyt ve vinném sklepě a mnohem více. Z nabídky zajímavých dárků vyberete ten pravý a objednáte ho přes jednoduchý formulář. Dárkový balíček vám bude doručen poštou max. do 5 pracovních dnů. Nakonec vánoční dárek předáte a obdarovaná osoba si s provozovatelem služby domluví termín, který mu nejvíce vyhovuje.obrazek


idnes.cz


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.33 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Napiš Ježíškovi honza* 10. 01. 2007 - 22:45
RE: Napiš Ježíškovi david myska 21. 10. 2017 - 14:35