Hlody

31. prosinec 2006 | 15.06 | | autor: ohneta

Máte rádi veselé historky z natáčení? Snad v každé profesi se nějaká najde. Jsou i některé, nad kterýma nevíte zda se máte smát nebo brečet. Lidská blbost je nekonečná. Pokud chcete číst ty pro zasmátí, pokračujte. Mám tu pár historek z pojišťoven. Člověk by nevěřil, co a jak se může všechno stát.

Příkladem může být toto hlášení: Manipuloval jsem v rodinném domku s elektrickým kabelem a stál přitom na vysokých štaflích. Když se mi zapojený drát ulomil, dotkl jsem se kovového tělesa, a tím se dostal na osm sekund do proudového okruhu, takže jsem se nemohl pustit a začal jsem křičet. Na to zareagovala manželka tak, že přiběhla a štafle se mnou porazila. Spadly bohužel na novou sedací soupravu a velké akvárium s cizokrajnými rybičkami, které prasklo a polilo koberec. Já navíc při pádu prokopl okenní sklo a vytrhl 1,75 m stropní kabeláže.

Ale perly obsahují i jiná hlášení:

- Když jsem přijížděl domů, omylem jsem vjel do jiného dvoru a narazil jsem do stromu, který tam stál, protože doma ho na tomto místě nemáme.

- Druhé auto do mne narazilo bez jakéhokoliv předcházejícího varování

- Srazil jsem se se stojícím autem

- Ten chodec do mě nejprve narazil, a potom mi ještě skočil pod auto

- Zastavil jsem na krajnici, podíval se na svoji tchýni a skončil v příkopu

- Celý den jsem nakupoval rostliny a sazenice. Cestou domůmi pak na křižovatce zaclonil výhled živý plot

- Policistovi jsem řekl, že nejsem zraněný. Ale když jsem si odložil klobouk, zjistil jsem, že mám frakturu lebky

- Náklaďák nacouval přes přední sklo rovnou do manželčiny tváře

- Když auto sjelo z cesty, vyletěl jsem ven. Později mě v příkopu našla toulavá kočka.

- Telefonní sloup se rychle přibližoval. Snažila jsem se mu vyhnout, ale v tom do mě z ničeho nic narazil.

- Na tváři pána, který se odrazil od kapoty mého vozu, se objevil nečekaně smutný výraz.

- Do odstaveného automobilu narazilo vozidlo tak, že vyjelo do protisměru při odbočování z hlavní silnice na vedlejší vpravo dolů.

- Automobil naboural do přední části naproti jedoucího vozu. Potom společně obě vozidla vjela do příkopu.

- Při objíždění zkříženého kamionu po levé straně proti mně velkou rychlostí vyjelo vozidlo Mercedes a narazilo do mnou stojícího vozu.

Nakonec přidávám ještě jednu historku jako bonus. Říkal mě ji můj kolega z práce. Jednou jeho pětiletá dcerka zaslechla v rádiu něco o Santa Clausovi. A hned se ptala maminky kdože to ten Santa je. Jeho žena, jako svědomitá maminka začala malé vysvětlovat, že v Americe nosí dárky Santa, v Rusku Děda Mráz a u nás Ježíšek. Přidala k tomu ještě pár různých celosvětových vánočních zvyků, aby podala malé vyčerpávající odpověď. Celá její přednáška trvala asi 10 minut a zakončila ji věta malé dcerunky. " Mami, prosím tě, kde chodíš na takovéhle blbosti?"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře