Rusové soutěží v nejkurióznější omluvě pozdního př

31. říjen 2006 | 18.40 | | autor: ohneta
Rusové soutěží o nejkurióznější omluvu pozdního příchodu do práce. Na internetu se klání účastní zaměstnanci i jejich nadřízení. V kategorii šéfů zvítězila manažerka, jejíž podřízený přišel do práce pozdě, protože údajně zabloudil v mlze a nemohl najít stanici metra. Rozhodl se proto přečkat nepřízeň počasí v teple bytu jisté dámy.

Výše zmíněný hříšník se domáhal odpuštění u svojí nadřízené a ospravedlňoval se, že "za těžkých podmínek prokázal hrdinství a důmyslnost". Přišlo mu samozřejmé, že se od prožitého stresu musí náležitě odreagovat.

Ve skupině zaměstnanců bylo nejoriginálnější ospravedlnění, s nímž přišla milovnice psů. Se svým čtyřnohým miláčkem prý každé ráno chodí vítat slunce a je jasné, že s nadcházející zimou, kdy se noci prodlužují, na pracoviště dorazí každý den o něco později. Tak to bude až do 22. prosince. Slíbila, že po tomto datu se její zpoždění budou neustále zkracovat.

Další účastník neobvyklé soutěže propásl začátek pracovní doby, protože si při holení pořezal nos a nemohl najít náplast. Jiný se pro změnu přilepil na čerstvě natřenou stěnu na chodbě v domě, kde bydlí.


novinky.cz


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší