Vyznej lásku

5. říjen 2008 | 22.29 | | autor: ohneta

Při mém brouzdání na netu jsem kápl na flash, pomocí kterého můžete vtipně a ba i anonymě vyznat lásku své holce, klukovy, nebo tajné lásce. Po veleúspěšném Tvořiči vánočních přání (na kofola.cz), který se stal hitem minulých vánoc jsem zabrousil znovu na stránky kofoly v naději, že tam opět podobnou blbůstku najdu.

A nespletl jsem se. Hned první odkaz na alofokových stránkách mě navedl na to, co jsem hledal. Momentálně sice nepotřebuji nikomu vyznat lásku, ale lidská zvědavost mě vedla k tomu, že jsem pár takových vyznání vytvořil a poslal je přátelům a jedné ohnětce z práce. Samozřejmě anonymě, ale stejně si myslím, že mě odhalí. Postup "výroby" je jednoduchý. Na úvodní stránce vyberete, pro koho má být vyznání určeno. Pak jen z plochy přetáhnete do bublin tři odpovídající odlišnosti, popř. připíšete svůj vlatní důvod, vypíšete maily a kouknete na náhled, jak bude ve výsledku vyznání vypadat.

Tvořič vyznání lásky najdete na této adrese, snad se někomu z vás bude hodit. Pro představu jsem vytvořil speciální vyznání pro Samotáře (viz obrázek). Snad se mu bude líbit a zamiluje se do mne. Škoda jen, že ho zde nemůžu umístit animovaně.

alofok

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.13 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Vyznej lásku samotar®vzpomina.cz 05. 10. 2008 - 23:13
RE: Vyznej lásku hablina 06. 10. 2008 - 09:42