Chudáčci fotbalisti

12. leden 2009 | 17.39 | | autor: ohneta

Prý v klíčovém duelu anglické ligy mezi Manchesterem a londýnskou Chelseay, který Chelsey jasně prohrála 3:0, může za prohru kouř z doutníku kdysi slavného Diega Maradony a ne mdlý výkon londýnských fotbalistů. Fotbalu moc nerozumím, vždy v novinách jen kouknu, kolik náš Zlín prohrál a tím to pro mne hasne.

Co se vlastně stalo? Bývalý argentinský reprezentant Maradona si ráno na pokoji vychutnával svůj kubánský doutník. Dýmem však spustil požární poplach, který vzbudil všechny návštěvníky hotelu, tedy i londýnské fotbalisty. Ti tak museli v 7 hodin ráno opustit své pokoje a stepovat nějaký čas před hotelem. Tato událost vedla k drtivé prohře londýnských fotbalistů. Celý článek naleznete na novinkách.cz.

Aby se ty zhýčkané hvězdy nepo*raly. Promiňte mi ten výraz, ale nemůžu si pomoct. Já stávám každý den ve 4. hodiny ráno a mé šéfy nezajímá, že nejsu do růžova vyspinkaný. Výkon musím předvést vždy stoprocentní a za promile platu, který berou fotbalisté. Jen ať si hošánci zvykají na pofotbalový život, ikdyž pochybuju, že se po skončení kariéry budou živit rukama. A u tak věhlasného klubu bych čekal větší sebereflexi, než trapné výmluvy na Diegův doutník.

Na protest tohoto vysvětlení prohry si jdu na balkon zapálit. Ale předtím ještě skáknu do obchodu koupit naležené tvargle.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Chudáčci fotbalisti kubka 12. 01. 2009 - 21:48