Sexy

23. květen 2009 | 10.33 | | autor: ohneta

Ne nejsem sexy, jedná se o přezdívku jednoho zlínského bezdomovce, který je pravidelným zákazníkem u nás v obchodě. Jedná se o bývalého gymnastu, o čemž nás už několikrát přesvědčil svými rozštěpy a roznožkami. Dnes jsem o něm našel článek na webu MP Zlín.

Bývalý excelentní gymnasta opět zaměstnával strážníky Městské policie Zlín. A tak jako obvykle, i tentokrát si ke svému kousku vybral koleje zdejší "Podřevnické střely".

Ve středu 20. května 2009, krátce po osmé hodině ranní, přijala stálá služba MP Zlín oznámení, že u železniční trati na ulici Přístav se nachází podnapilý muž. Tento leží těsně vedle kolejiště a hrozí, že by jej mohl zachytit projíždějící vlak. Na místo proto ihned vyrazila nejbližší motorizovaná hlídka MP Zlín.

Strážníci tak po chvíli zjistili, že se jedná o 68ti letého muže ze Zlína, proslulého nejen svými gymnastickými výkony, ale i svou častou protiprávní činností. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 2,7 promile alkoholu ...by zároveň dokázal ovládat míru vlastní konzumace alkoholuv organizmu. Tato skutečnost strážníky nijak nepřekvapila, neboť si dotyčný pečlivě hlídal z poloviny vypitý demižón stolního vína. Na dotaz, proč si ke svému odpočinku vybral právě železniční trať, muž suverénně odvětil, že již 15x zastavil jedoucí vlak, když na kolejích udělal provaz, což jej prostě skvěle baví.

Vzhledem k tomu, že opilec zjevně nebyl schopen kontrolovat své chování, a bylo vysoce pravděpodobné, že hodlá ve svém nebezpečném jednání pokračovat, byl na místo přivolán lékař k provedení odborného vyšetření. Na jeho základě pak strážníci artistu převezli do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži k vystřízlivění.

Ale ani zde opilec nezapřel svůj svérázný smysl pro humor. Před zdravotní sestřičkou při příjmu opět předvedl provaz, což odůvodnil nutkavou potřebou zjistit, zda má kytičkované spodní prádlo. Následně se zdravotnici pochlubil, že je "nadsamec" a nabídl jí možnost početí paterčat. Jeho návrh zapůsobil natolik, že mu zajistil hospitalizaci na samotce.

Nezřízená konzumace alkoholu a popsané jednání jej nyní budou stát pěknou řádku peněz. Částka za pobyt na záchytce v Kroměříži, převoz do ní a následná pokuta jej vyjdou zhruba na 20.000,- Kč. V tomto týdnu se tak jedná už o třetí případ, kdy strážníci MP Zlín museli opilce převézt do tohoto specializovaného zdravotnického zařízení.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Sexy james003 23. 05. 2009 - 13:07