Dobrý den, tady 155

25. červenec 2009 | 10.29 | | autor: ohneta

Po včerejším brouzdání v internetovém bludišti jsem v jedné diskuzi narazil na odkaz na jeden blog na idnesu. Zvědavost mi nedala a na onen blog jsem klikl. S chutí jsem se pustil do jeho pročítání. Abych řekl pravdu, tak už dlouho mě nic nevtáhlo do čtení, jako autor tohoto blogu. Jedním dechem jsem přelouskal všechny jeho články a kdyby jich tam bylo víc, čtu je snad ještě teď.

Autor je záchránář, jezdí s rychlou coby zdravotník. Ve svých článcích popisuje svou práci i konkrétní případy, ke kterým byl povolán. Vždy jsem si práci záchraných složek vážil a tyhle lidi obdivoval. Je jedno jestli se jedná o zdravotníky, hasiče, či policisty, tihle lidé mají můj obdiv. Nechápu, že se se mezi námi najdou lidskou hyeny, které si práci těchto lidí neváží a jejich služby zneužívají. Takových lidí, jací jsou záchranáři bysme si měli vážit, a stát by je měl náležitě ohodnotit. Pro obyvatele naší země dělají mnohdy víc, než naši slavní politici a berou přitom jen zlomek jejich platu.

Odkaz si pro sebe nenechám, záchranářův blog naleznete zde. Jen škoda, že už nepíše, s chutí bych si přečetl jeho další poutavé povídání.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

Komentáře

RE: Dobrý den, tady 155 zuzi 06. 08. 2009 - 19:23