Nepohodlné VV? - Edit

16. duben 2011 | 10.52 | | autor: ohneta

Tak další aféra kolem koaliční vlády na sebe nenechala dlouho čekat. Určitě přišla vhod panu Sašovi Vondrovi, protože se zapomene na jeho akci Promopro. A přitom by měl být i on jedním z ministrů, které ponese Nečas Klausovi na hrad. Ale to by asi nesměl být z premiérovy partaje, protože Nečas očividně praktikuje dvojí metr.

Nechci se nijak zastávat Bárty a spol, ale nemůžu se zbavit dojmu, že za tímhle škandálem stojí temné síly kolem jedné nejmenované strany a lobby stavitelských firem. Na druhé straně to nahrává k populistickým výrokům nejmenované opoziční strany, jejíž předseda se dušuje, že za jejich vlády by se to zaručeně nestalo a místopředseda má už jasno o termínu předčasných voleb, aniž by byla vláda svržena, resp. ji byla vyslovena nedůvěra. Co z toho plyne? Je naprosto jedno, kdo v ČR vyhraje volby, vždy se totiž do vlády dostane jedna a ta samá pakáž.

Edit: Bárta to s prominutím po*ral, ale byl to první ministr, který se začal šťourat v předražených státních zakázkách a prvním ministrem, který začal tlačit na dodavatele ohledně cen a kvality vykonané práce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nepohodlné VV? - Edit vojtahavel 11. 04. 2011 - 16:00