Ohněta se stěhuje

13. leden 2013 | 15.00 | | autor: ohneta

Vážení a milí. Dospěl čas, kdy jsem se rozhodl osamostatnit. Už delší dobu jsme si s kamarádem pohrávali s myšlenkou založení vlastního webu. Pořád jsme to ale odkládali, nebo se spíš nebyli schopni domluvit na podrobnostech a obsahu. Až po novém roce jsme do toho práskli. Nakonec jsme se shodli, že náš nový web by měl být takový magazín, ne tedy stránky vyhraněné na určité téma.

Kamarád se pohybuje v oblasti IT a spotřební elektroniky, tak dostal za úkol vést rubriky především o této problematice. Já se nepohybuji nikde, tak na mě zbyly rubriky o cestování a ekonomice. A aby to bylo spravedlivé, máme ještě jednu rubriku, o kterou se staráme společně. Do ní píšeme vše ostatní, co nemůžeme nikam zaškatulkovat. Stránky jsou v provozu cca týden, takže obsahově jsou zatím ne příliš zaplněny a ještě zbývá dodělat pár drobností, jako třeba úplné počeštění (jedou na WP) nebo grafika - hlavně logo. Snad seženeme nějakého grafika, který by nám ho vytvořil. 

Takže naše nové stránky nesou název Vydáno.cz, najdete nás i na Facebooku a Twitteru, kde uveřejňujeme i upozornění na nové články. Tak se přijďte podívat, snad nezklamem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Ohněta se stěhuje davidhavel 22. 01. 2013 - 11:34