Naše první soutěž

29. říjen 2013 | 11.46 | | autor: ohneta

 S Davidem jsme si řekli, že by chtělo nějak rozpumpovat dění na Styluženy.cz. Dlouho jsme přemýšleli jak, až nás napadlo uspořádat pro naše čtenářky soutěž o ceny. Jelikož ale nemáme neomezený rozpočet, ceny jsou takové poskromné, ale i tak jejich výše dosahuje 3000 Kč. Sice žádný zázrak, ale i tak by to mohlo naše čtenářky potěšit.

Pravidla jsou jednoduchá, jsou tři soutěžní otázky plus jedna tipovací. Kdo odpoví správně na všechny tři a svým tipem bude nejblíž skutečnosti, vyhrál. Celá soutěž vám nezabere víc jak 5 minut i s hledáním správných odpovědí. No a o jaké ceny se vlastně hraje? Jako první cena je poukaz na proměnu u vizážistky v hodnotě 1500 Kč, druhá cena anatomicky tvarovaný polštář (cca 800 Kč) a třetí až pátá cena je praktická dámská peněženka v hodnotě 250 Kč. Soutěže se mohou samozřejmě přihlásit i páni a připadnou výhru darovat své milé. 

Soutěž je to sice skromná, ale jdeme do toho s nadějí, že své čtenářky alespoň trochu potěšíme. Konec konců do soutěže se můžete zapojit i vy, jste srdečně vítáni. Ale nečekejte, že vás z protekce protlačím k výhře. Apropo, počítejte s tím, že kdybyste vyhráli první cenu, tak její vykonání je možné jedině v Praze, což je snad taková menší nevýhoda. Ale poukaz bude platit až do 30.6.2014, takže máte půl roku na její vybrání. Takže si můžete spojit výlet do Prahy se svou proměnou. A abych nezapomněl, soutěžit můžete zde na našich stránkách

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Naše první soutěž marieke 31. 10. 2013 - 13:32