Jsem tu dlouho nebyl

11. únor 2015 | 09.20 | | autor: ohneta

Jsem pravidelným návštěvníkem Poraďte.cz, ale na svůj blok tady jsem úplně zapomněl. Dnes jsem s hrůzou zjistil, že už více jak rok tu ode mě nepřibyl žádný hodnotný ba ani nehodnotný článek. Se divím, že mi to tu Pavel ještě nesmazal, když mu tímto zabírám drahocené místo na serveru. Poslední článek se týkal tuším webů, no od té chvíle se toho dost změnilo. Weby máme stále, jen už se jim tolik nevěnujem. Minulý rok v dubnu jsme si pořídili takový malý eshopík.

Prvně jen na zkoušku

Trochu nás weby už unavovaly a chtěli jsme zkusit něco nového. Volba padla na vlastní eshop, tedy spíš eshopík. Celkem nám dalo fušku vymyslet, co budeme prodávat. To jsme nakonec zmákli a dali se do práce. Vybrali jsme pro nás vyhovující eshopové řešení, nakoupili zboží a hurá do prodeje. První objednávka přišla hned po pár dnech, další na sebe nenechaly dlouho čekat. Postupně jsme rozšiřovali sortiment, ale ne zas moc, přece jsem pracující a tohle mám spíše jako koníčka. I tak chodím min. 3x týdně na poštu, Zásilkovnu, či Uloženku posílat objednávky. Trochu mě otravuje vypisování adres na balíčky a hlavně dobírkové poukázky pro ČP. Uloženka a Zásilkovn jsou v pohodě, tam vše zadám do systému a štítek si vytisknu. Takže teď uvažuji o zřízení Podání online u ČP, akorát nevím zda se to vyplatí. Posílám dle měsíce tak 20 - 30 balíčků přes poštu, takže musím pozjišťovat jejich podmínky.

David je fotograf, tak chvílu po rozjezdu přišel s prodejem fotopříslušenství. Tam je objednávek méně, ale zas se to vyrovná maržemi. Takže se z nás stali eshopisti. Do budoucna bych chtěl přijít i s jiným sortimentem, ale ten musím nejdřív vymyslet. Ach jo.

P.S. tak už mě Pavel nesmázne :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Jsem tu dlouho nebyl administrator 11. 02. 2015 - 20:42
RE(2x): Jsem tu dlouho nebyl ohneta 11. 02. 2015 - 21:07