Blázen na kole

4. listopad 2006 | 13.52 | | autor: ohneta
obrazekKonečně nám začala zima. Venku mrzne jak když praští, z oblohy padá bílý nesmysl a z Ruska k nám přiletěly vlaštovky. Za poslední roky (cca 10 let) nepamatuji, že by začalo sněžit už na začátku listopadu. A pak že prý globální oteplování. Ha ha. Počasí, že by psa ani ven nevyhnal. A kór toho našeho. Ten ujde pár metrů od baráku a už se otáčí a peláší domů do tepla. Je pravda, že za poslední rok dosti zplešatěl, tak je mu fakt asi zima.

A
přece se najde mezi lidma blázen, který při minus 6°C vyrazí ráno v 5 hodin na kole. Asi k tomu měl nějaký důvod. Doma se teple oblékl a vyrazil. Naštěstí venku nesněžilo ikdyž kosa byla dobrá. Nevzal si ani rukavice a trpěl. Ještě že to má do práce na kole 7 minut. Ale i to stačilo, po příjezdu ho museli od kola odsekat. To má zato, že zaspal a jelikož v sobotu jezdí MHD jednou za uherský rok zbývalo mu jen to kolo. Teď nám venku pěkně sněží a on už je naštěstí doma v teple a píše tenhle článek. Ještě že se v práci nemusel nijak vymlouvat, že přišel, teda přijel pozdě. Kdyby musel, tak by použil nějakou originální výmluvu z www.vymluvy.cz. Zajímalo by mě, jaké vysvětlení by poskytl ten dav co se hned v 7 ráno nahrnul do obchodu na otázku Proč tak brzo chodí nakupovat a raději doma nespí nebo nepopíjí horký čaj za zaroseným oknem.

P.S. hodně lidí se ptá, co se mi stalo z blogem. Pro Varnera: jsu ten Ohněta, kterého jsi četl dříve. Pro ostatní: původní blog jsem smazal (Lukáši, o žádná data jsme nepřišli) a začal znovu. Neptejte se proč, to je teď už jedno. Mrzí mě jen pár článků o které jsem přišel, ale jsou i horší věci na tomto světě.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Blázen na kole ivana* 07. 11. 2006 - 03:05