Lenin, Paroubek a KSČ(M)

17. březen 2007 | 10.48 | | autor: ohneta

Včera to v parlamentu zas vřelo. A nejen v parlamentu, ale i na internetových diskuzích. Člověk se nestíhá divit. Ona zpráva zveřejněná na novinkách.cz mě osobně přišla úsměvná, ale některé občany naší vlasti pěkně popudila, dle jejich ohnivých názorů v diskuzích. Uznávám, že každý máme svůj názor, ale copak příznivci jedné z našich parlamentních stran zapomněli na vystupování předsedy oné strany? O co tedy šlo?

arcutas
A co jako ? Pochopil bych, kbyby na tech letakach bylo napsane neco lzive, ale dyt tam byla jen pravda.
Při horečné parlamentní diskuzi náhle začaly padat mezi hlavy opozičních poslanců letáky s Leninem na invalidním vozíku, kterého táhnou Paroubek s Rathem. Pod obrázkem je text "Paroubek s KSČM půjde proti všem." Nechci tu psát co se potom v parlamentu dělo, snad jen to, že jeden poslanec za KSČM se zapomněl a oslovil přítomné soudruzi. (a pak že se KSČM reformovala). Víc mě pobavila diskuze pod článkem, některé názory uvádím v rámečku.
witold.t
Sedí Paroubek v letadle,a najednou odejde motor.Tu se zjeví Bůh,a povídá.Paroubku,jestli zařveš co nejsilnějic,že jsi zloděj a prospěchář,zachráním letadlo.Jiříkovi se moc nechce,ale letadlo nebezpečně klesá.Tak Jiřík zařve,jak tur:Jsem zloděj a prospěcháááááááář!!!!!!!V tom ho Sobotka nakopne do prasečí paprčky a povídá:Jirko,sedíme v parlamentu,a ty mluvíš ze spaní:-))))

Sympatizování s politickýma stranama je stejné, jako když fandíte svému týmu v hokeji. Taky vás dostane spolehlivě ze židle nadzvednout vyrypování fanoušků jiného týmu. Tudíž se nedivím pobouřeným reakcí fandů politických stran. Ale pro nezaujatého čitatele to může být zpestření nudného dne. Abych byl objektivní, já osobně tíhnu víc napravo než nalevo a je to dáno i tím, že pan Paroubek je mě strašně nesympatický. Ne tím, jak vypadá, ale svýma názorama, které mnohdy připomínají doby před 18ti lety. Zemana jsem respektoval, nebyl jsem vůči němu tak zaujatý. Nejvíc mě dokáže naštvat tvrzení jací jsou v ODS svině a hajzli a že jde ODS, potažmo pravici jen o jedno. Nepopírám, že ODS je svatá, taky se spoustou věcí nesouhlasím, ale příznivci socanů jsou pokrytci. Copak je ČSSD strana bez jediné chyby? To v žádném případě, taková strana neexistuje. Jak neexistuje dokonalý člověk tak neexistuje dokonalá strana. Je proti mému chápaní kydat hnůj na protivníka a nevidět si na špičku vlastního nosu.
zd_pm
nenávist a kdo ji zasévá????? Levicoví voliči to určitě nejsou!!!! ----- ZBABĚLÍ PRAVIČÁCI, co za bývalého režimu v systému parazitovali (hamonili, poklonkovali, v klidu budovali kariéru, pro své děti odsouhlasili úplně všechno, že???? Chodili mávat na první máje atd. Tak, modří zbabělci, chytněte se konečně už za svůj povýšený nos a trochu více skromnosti a důstojnosti!!!!

Nejzábavnější na těchto diskuzích je, jak si je každý jistý svou pravdou. Třeba tenhle pisatel o nenávisti. Podle jeho vyjádření bych ho hodnotil jako velmi nenávistného člověka, který nenávidí pravičáky a za jeho nenávist může pravice, protože ju zasévá. Trochu mě to připomíná svatou zpověď v kostele. Vyzpovídám se a jsu v pohodě a hurá páchat další hříchy. Ale to už odbíhám. Takže lidi, chcete-li se pobavit vyražte na diskuzní fóra. Nudit se rozhodně nebudete. Vždyť je všeobecně známo, že Češi si dokážou udělat srandu ze všeho.

jirispu
Tuto nenávist mezi lidmi rozesel hlavně Paroubek a možná ještě víc Dráth s jeho přístupem k lidem. Jsou to arogantní a bezpáteřní bestie. Do té doby se politici napadali, ale ve slušných mezích. Jak se říká ČSSD sklízí plody Dráthovy práce. A teď ještě přijdou o Lihový dům.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře