Přilby

20. březen 2007 | 10.58 | | autor: ohneta
V práci jsme po návštěvě osoby z úřadu bezpečnesti práce nafasovali přilby. Měli jsme z toho druhé vánoce. Všichni jsme si je z hecu nasadili a chodili v nich po skladu. Samozřejmě že jsme zkoušeli i jejich odolnost. Havou jsme naráželi do zdí a pár odvážlivců si dávalo i hlavičky navzájem. Helmy i hlavy vydržely a my jsme byli všecí mrtví smíchy.

Potom přišel do skladu vedoucí, a oznámil nám s úsměvem na tváři, že kdo vyleze s helmou na prodejnu, tomu že dá po držce. Jak se vracel zpátky, potkal kolegu s helmou na hlavě, což okomentoval slovy : Martine, neserte mě! Toto se odehrálo ráno, pak nás to přestalo bavit a přilby jsme odložili na hřebík. Po zbytek dne jsme pracovali bez helem, čímž jsme vědomky porušovali bezpečnost práce.
Večer nás požádala kolegyně, jestli bysme jí na prodejně nevystavili jednu pračku a ledničku. Nutno podotknout, že vedoucí byl už doma. Nu což pomůžeme jí, stejně se nudíme. Jak jsem šel kolem těch pověšených helem, mrkl jsem na Martina: vemem si je? Bylo rozhodnuto. Vyšli jsme ze skladu na prodejnu jak vítězové. Nejdřív si nás všimla pokladnička, která je otočena čelem ke skladu. Zrovna obsluhovala dvě pubertální děvčata. Jak nás uviděla začala se se smát. Holky se otočily a spustily záchvat smíchu. Ale s tím jsme počítali, otočili jsme hlavy na druhou stranu, aby neviděly že se smějeme taky a myslely si že to berem smrtelně vážně. Došli jsme k pračkám. Každý jsme ju chytli z jedné strany. Jak jsme se zohýbali, tak sme se nechta srazili hlavami. No ještě že jsme měli tu ochranu. Pak přiletěl vysmátý prodavač z černé s otázkou proč máme ty přilby. Tak jsme mu to vysvětlili. Cokdyby nám ta pračka spadla na hlavu? Bezpečnost je nadevše, ne?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Přilby ivana* 20. 03. 2007 - 19:01
RE(2x): Přilby honza* 20. 03. 2007 - 19:52
RE(3x): Přilby honza* 21. 03. 2007 - 14:56